Beseda s panem Smithem

IMG_7832V závěru školního roku se naši žáci zúčastnili besedy s panem Smithem, lodním kapitánem.

Dozvěděli se, v čem se profese „námořníka“ liší od tradičních povolání, v čem je náročná i krásná, co vše musí posádka lodi zvládnout, jaké znalosti a dovednosti musí mít, aby na moři obstáli a minimalizovali různé nebezpečné situace. Zejména starší žáky zajímalo, jaké profese se na lodi uplatní.  Ač nás trošku „vypekla“ školní technika a nebylo možné promítnout vše, co si pro žáky pan Smith připravil,  téma i pojetí besedy bylo velmi zajímavé. Děkujeme manželům Smithovým a těšíme se na pokračování :).
fotky z akce

Příspěvek byl publikován v rubrice 9. třída, Akce, tr_9_2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.