Florbalový turnaj 2. stupně

Ve dnech 24. 11. a 25. 11. se žáci 6. – 9. třídy vydali do Mariánských Lázní, kde reprezentovali naši školu ve florbale. Šestá a sedmá třída odehrála zápasy v obou kategoriích –  dívky (K. Buriánová, K. Hladká, A. Hrubešová, K. Kušnirová, E. Mařasová, S. Setničková, M. Setničková) a chlapci (M. Bežák, P. Buchta, M. Dvořák, A. Gadics, M. Karas, Š. Karas, J. Lipták), devátá pouze v kategorii chlapci (D. Dudy, J. Dvořák, A. Kič, K. Kohout, L. Kuvik, D. Pitelka, V. R. Vojtaššák). Dívky odehrály výborné zápasy, z nichž prohrály pouze jeden, ten se jim ale stal osudným. Díky tomuto zápasu jim unikl postup do krajských kol, ale i tak si z Mariánských Lázní odvážely „stříbrné medaile“. Hoši 6. a 7. třídy skončili o něco hůře a stejně jaké zástupci 8. a 9. třídy skončili na nepopulárním čtvrtém místě.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělé výkony! 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Sportovní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.