Olympiáda Mariánskolázeňska 8. 6. 2016

IMG_03178. 6. 2016 se naše škola zúčastnila tradiční Olympiády mikroregionu Mariánskolázeňska, která se letos konala ve Velké Hleďsebi a ze které si naši žáci odvezli celkové druhé místo!Soutěžilo se v hodu medicinbalem, skoku z místa,přetahované a běžeckých disciplínách a naši sportovci byli výborní, dali do toho vše, bojovali ze všech sil a vyplatilo se. Nesčetněkrát jsme stáli na stupni vítězů, odvezli jsme si spoustu medailí, jak zlatých, stříbrných i bronzových.

Touto cestou bych v první řadě chtěla poděkovat všem našim sportovcům za jejich výkony, které odvedli na 100%, byli jste báječní!!! :)

Velké díky patří i panu Jadlovskému za dopravu, a to nejen na tuto olympiádu, ale na všechny turnaje, které se během roku konaly.

A také děkuji panu Janu Kunovi, za nádherné fotky, které z akce pořídil. Děkujeme!

fotky
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 4. třída, 5. třída, 6.třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída, 9. třída 2015/2016, 9. třída 2016/2017, 9. třída 2017/2018, Akce, Sportovní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.