Pomůcky – TV , Vv, ČaSP, ČaJS – šk.rok 2016/2017

Pomůcky na VV a ČaSP:                                                                                              kufřík – budeme ho přenášet – a do něj – stabilní větší kelímek na vodu, a 1x vodovky, 1x plochý štětec č. 12 nebo č. 14, a 2x kulatý štětec různých velikostí, 1x černý slabý fix č. 0, 3 nebo 0,5 , pracovní zástěra nebo staré tričko ( k čistotě oděvu), voskovky (jen české výroby!) sada 24 pastelky více barev a měkké klovatina, tuhé lepidlo v tyčce o střední velikosti, modelína( určitě stačí ta používaná – nekupujte novou,) 1x tuš černá, 5 x ks špejle, prašné křídy ( ne na tabuli), výborně stříhající nůžky !

Desky na výkresy – A3 a do nich dejte: 15x čtvrtku A4, 10x čtvrtku A3, 1x barevné papíry – vložit do vhodných podepsaných desek např. desky s chlopněmi Podepsat TISKACE stačí jen jménem každou čtvrtku – samozřejmě žáci

• TV – – vše opět do sáčku cvičební úbor – tepláky, triko s krátkým rukávem obuv – vhodná do tělocvičny – hlavně neklouzavá, pozor na zavazování tkaniček!– světlá podrážka,
ČaJS – 1x desky s chlopněmi a 1x sešit 523 (jen 3.tř.), hodiny – někdo je má ve škole,
Veškeré pomůcky opatřete jménem dítětem.

Krásné prázdniny a hodně zážitků přeje p.uč. JK

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, tr_9_2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.