Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu

IMG_1717

Po celý prosinec všichni žáci neúnavně malovali, stříhali, lepili a zdobili své třídy. Důvodem byla soutěž o nejhezčí vánoční třídu, kterou vyhlásila devátá třída. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – 1. stupeň (přípravná – 4. třída) a 2. stupeň (5. – 8. třída). Bodovali sami deváťáci, ale i zaměstnanci školy. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, všechny třídy byly velmi povedené – za což si všichni žáci zaslouží VELIKOU POCHVALU. Vítěz se však vybrat musel a dle poroty byla na prvním stupni nejhezčí 1. třída a na druhém 7. třída. Výhercům GRATULUJEME!

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6.třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída, 9. třída 2016/2017, 9. třída 2017/2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.