Olympiáda Mariánskolázeňska 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERAI letos se sportovalo, tentokrát však na kynžvartském hřišti. Žandovští žáci si odvezli krásné druhé místo. Soutěžilo se v hodu medicinbalem, přetahované, skoku z místa a běžeckých disciplínách. Naši sportovci se rvali ze všech sil, za což jim patří velké dík. Neměli to vůbec jednoduché, mnozí z nich soutěžili ve více disciplínách, a i přesto ve svém snažení nepolevili. Mnohokrát tak sportovci naší školy stáli na stupních vítězů a do Žandova si dovezli jak medaile zlaté, tak stříbrné i bronzové.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída, 3. třída, 4. třída, 5. třída, 6.třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída, 9. třída 2017/2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.