Nocovka nejlepších sběračů z 1. stupně

IMG_20181102_203426Je to tady, po tvrdé práci přišla dlouho očekáváná odměna. Dnes ve škole nocovali nejlepší sběrači žaludů a kaštanů z 1. stupně.
Společně s našimi Čápaty se vydali na cestu kolem světa. Dobrodružství bylo zahájeno pořádnou oslavou. Dva členové výpravy slavili narozeniny a pro ostatní si připravili vynikající roládu a šampaňské. Po přípitku (jak na zdraví chlapcům, tak na úspěšnou cestu) se započalo putování. Výletníci nejprve navštívili Egypt, kde si prohlédli vzácné mumie. Z Afriky se přemístili do Jižní Ameriky, kde překonávali Amazonku. Další destinací byl Severní pól, který všichni naši polárníci(pouze na lyžích) úspěšně dobyli. Posledním místem byla zrádná džungle, kde se všichni museli probít skrze liány. Všem se podařilo a po zásluze si energii doplnili vydatnou večeří a dlouhým spánkem.Ranní balení a návrat domů také všichni zvládli bez sebemenších problémů, zejména díky pomoci našich čápatských děvčat.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.