100 let vzniku ČSR v 6. třídě

IMG_20181026_091143I v šesté třídě se uskutečnil celodenní projekt ke 100. výročí vzniku samostatného Československa. A musím říci, že šesťáci k němu přistoupili velice zodpovědně. Hlasováním si zvolili podobu plakátu, rozebrali si úkoly a poctivě si připravili vše, co měli. Aby nám šla práce lépe od ruky, začali jsme malým přípitkem. Oslavili jsem tak vznik samostatné Československé republiky, ale také jsme si připili na hladký průběh projektu. Během samotné tvorby nás však potkaly menší potíže, které bylo potřeba překonat (a ne vždy to bylo jednoduché), ale i tak musím šesťáky pochválit. Ničeho se nezalekli, vše zvládli a projekt na jedničku dokončili. Jak se jim dílo povedlo, můžete posoudit sami.
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 6.třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.