Nocovka nejlepších sběračů z 2. stupně

IMG_20181109_215131I žáci druhého stupně si zasloužili odměnu za sbírání kaštanů a žaludů pro zvěř. Na starší žáky však nečekala cesta kolem světa, ale večer plný sportovních disciplín. Vše odstartovalo turnajem ve stolním tenise. Po něm byla večere, protože bylo nutné doplnit vydanou energii a připravit se na další soutěže. Druhá část se odehrávala v tělocvičně, kde žáci překonávali trochu netradiční „padesátku“, veslovali, a předváděli gymnastické prvky při prolézání pavučinou. Pobyt v tělocvičně byl na přání žáků zakončen vybíjenou na všechny možné způsoby. Pak už jen následovala hygiena, film a hurá do hajan.

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.