Přednáška PČR v 6. – 9. třídě

IMG_20181108_101114I na druhý stupeň v rámci preventivního programu zavítali policisté, tentokrát však z krajského ředitelství policie Karlovarského kraje. Celkem se konaly tři přednášky. Žákům 6. a 7. třídy byly rozšířeny znalosti v oblasti právního vědomí. Seznámili se se základními pojmy (pachatel, účastník, poškozený, svědek, trestný čin, atd.), dozvěděli se rozdíl mezi zákonem a normou a hlavně byli obeznámeni s významem zákonu a trestu. Osmáci a deváťáci byli poučeni o bezpečném používání internetu. Naučili se sestavit si heslo, které nelze prolomit. Dozvěděli se, jak poznat falešnou internetovou stránku a také, co se stane s veškerými údaji, které vloží na sociální sítě.

Za všechny přednášky děkujeme a těšíme se na další setkání.

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 6.třída, 7. třída, 8. třída, 9. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.