Starým věcem nový život– radost dětem s handicapem

Nadace Via vybrala mezi 15 projektů náš projekt Starým věcem nový život – radost dětem s handicapem, který podpoří a zdvojnásobí výtěžek z akce.

Pomozme společně. Darujte knihy, které by ještě mohly udělat radost někomu jinému.

Knihy můžete odevzdávat na lavičku u schodiště (MŠ- dveře vlevo) nebo po tel. dohodě v ZŠ (739 452 181). Děkujeme.

Pokud byste chtěli pomoci i finanční částkou, budeme samozřejmě rádi.

na Darujme Starým věcem nový život – pomoc dětem s handicapem

Cílem tohoto projektu je podpora chlapce, který trpí nemocí „motýlích křídel“ (EB). Nemoc „motýlích křídel“ je vzácná a nevyléčitelná. Lidé trpící touto nemocí mají velmi citlivou a jemnou kůži, která se snadno podráždí. Dělají se na ní bolestivé puchýře, kůže se může i natrhnout. Provádí se i preventivní vyvazování prstů, ochrana kolen a loktů a ovazuje se celé tělo. Zdravotní pojišťovny nehradí všechen potřebný materiál, což znamená pro celou rodinu velkou ekonomickou zátěž.

Knihy, které darujete Vy, obyvatelé Dolního Žandova a okolí, budou prodávány na webových stránkách naší školy. Peníze získané z prodeje knih pak poputují k chlapci a jeho rodině.

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament, Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.