Vážení rodiče,
blíží se začátek nového školního roku.

• Důležité informace najdete na stránkách školy.
  • 1.9. přijdou žáci bez aktovky a bez všech pomůcek. Přinesou si zámek na svojí skříňku.                                         Budeme testovat a povídat si.

Ze školy si přinesou formulář o Zmocnění pro předávání žáka ZŠ v době vyučování. Prosím o vyplnění a přiložení kopie průkazu pojištěnce.

• 2.9. přinést sešity, šanony, aktovku, penál, sváču, vyplněný a podepsaný formulář o Zmocnění+ kopii průkazu pojištěnce.                                                         Rozdáme si učebnice.                                                                Konec vyučování v 11:35 hod.
  • 3.9. přinést cvičení úbor a věci na VV, čtvrtky…                     Konec vyučování v 11:35 hod.
  • Plavání začíná 9.9.2021.

Zatím vše.

Pozdrav dětem.

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. třída, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.