První den v přípravné třídě

PTPrvní školní den v přípravné třídě

Ve středu 1.září 2021 proběhl první slavnostní školní den v přípravné třídě. Po milém přivítání paní starostkou a paní ředitelkou školy se děti seznámily se svojí paní učitelkou. Ta jim a přítomným rodičům sdělila organizaci školního roku. Děti obdržely od obce a školy spoustu dárečků pro dobrý začátek ve škole.
Děti se dle svých slov do školy moc těšily a těší se také na práci, která bude následovat. Doufám, že dětem nadšení vydrží a budou rády do školy chodit poznávat a objevovat nové věci. Přeji všem dětem, aby se jim ve škole – přípravné třídě – líbilo. Přála bych si, aby do školy chodily s chutí a dobrou náladou a těšily se na svoje spolužáky.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Také budu ráda za jakékoliv připomínky a náměty.
Hodně štěstí!
Aneta Bělohoubková, DiS.
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 0 přípravná třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.