Naši prvňáčci

1. tř

Dva měsíce krásných prosluněných prázdnin se spoustou zážitků a zábavy utekly jako voda a nastal čas návratu žáků do školních lavic a za svými školními kamarády. Někteří se těšili více, někteří méně, ale nejvíce zvědaví byli určitě naši prvňáčci. Prvního září s úsměvem na tváři a v plné parádě netrpělivě čekali v doprovodu svých rodičů i prarodičů a očekávali příchod paní učitelky, která je pozvala do slavnostně vyzdobené třídy. Zde se usadili do lavic, na kterých našli spoustu školních potřeb a drobné dárky. Naše prvňáčky přišla přivítat a povzbudit i nová paní ředitelka Věra Havlíčková v doprovodu paní starostky Elišky Stránské a místostarosty, pana Jindřicha Hovorky.  Myslím, že žáci prvních tříd odcházeli za školy spokojeni se spoustou zážitků a dojmů.

 

Našim prvňáčkům i ostatním žákům přejeme, aby se jim ve škole všechno dařilo a celý školní rok byl pro ně úspěšný a přínosný.

 

Přejeme všech prvňáčkům hodně úspěšných chvil ve škole a jejich rodičům radost z dětí. Děkujeme všem, kteří se na uvítání nových žáků podíleli, a dětem přejeme, aby se jim v naší škole líbilo celých devět let.

Dagmar Masarovičová
fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. třída, Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.