Čápata v „Truhlářské“

IMG_3221Ve čtvrtek 23.5. měla Čápata netypické zasedání. Vyjela na návštěvu k žákovskému parlamentu ZŠ Truhlářská Karlovy Vary. Nejprve shlédla část zasedání „Truhlářské“, týkající se projektů realizovaných tímto školním parlamentem. Pak už se „rozjely“ společné aktivity – parlamentní bingo a z ledolamek si všichni zahráli oblíbenou žabku, kterou jsme parlamenťákům v Truhlářské nechali :) . Po hrách následovala vzájemná výměna zkušeností obou parlamentů. Ze závěrečné reflexe bylo zřejmé, že i během takto krátké návštěvy lze vytvořit nejen pracovní, ale i velmi přátelskou atmosféru. Setkání bylo inspirací pro obě strany. Parlamenty se rozcházely s nápady na další spolupráci.
Závěrečnou tečkou pro Čápata byla zmrzlina v McDonalďs.
fotky z akce

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.