Nocování v Sadově

IMG_3870Sadovská základní škola pozvala ve čtvrtek 30.5. deset žandovských dětí z 1.- 5. třídy na tradiční akci „Nocování v družině“. Tento rok byly pro děti na čtvrteční odpoledne připraveny tvůrčí dílny: modelování z marcipánu, pletení z pedigu, malování placek (buttonů), hřebíkovaná, vyrábění mikáda, malování na obličej. Týna a Mája nabídly tkaní na kolíkových stavech. O tkaní byl velký zájem. Práci na stavu pod vedením holek zvládli i dva sadovští prvňáčci. Aby mohly děti během odpoledne doplňovat energii, napekly sadovské maminky výborné koláče.

Po ukončení dílen jsme si pochutnali na špagetách. Večer za námi přijeli herci s netradičně pojatou pohádkou Čert a Káča. Než jsme se uložili, poslechli jsme si několik písniček v podání Mirky, Máji a Týny. Mezitím už čas hodně pokročil, tak jsme hupli do spacáků. Mája uspala žandovská děťátka čtením pohádek. Po vyspinkání, snídani a sbalení se , jsme se přesunuli zpět do Žandova. Sadováci, děkujeme za báječný program i zázemí.

Děkujeme také paní Maškové, která nám pomohla s přepravou do Sadova i zpět.

fotky z nocování

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.