26. zasedání žákovského parlamentu (5.5.2022)

logo čápata (1)PODNĚTY ZE TŘÍD A USNESENÍ:

1. Konference Mariánskolázeňska 30.5.2022 – Čápata prezentace projektu Starým věcem..

2. hrací prvky na I. stupeň – Bean bag, pálky na ping pong, míčky, nalepovací hry na zem, skákací guma, lano na přeskok, panáka na skákání, kuličky na fotbálek, twister, molitanová noha a ruka, stolek se člověče nezlob se, tága a kuličky na kulečník, karty, pexeso, stolečky, židle, uno, žížaly, puzzle, rybičky, tabulku s posouvacímí čísly, stůl na společné svačiny, stolní hokej, švihadla (i ven)

3. KLADSKÁ = odměna za sběr kaštanů a pro Čápata –  květen – červen (podle počasí a volného autobusu)

4. Olympiáda Mariánskolázeňska – realizace až příští rok (připomenout v září)

5. útulek – předání věcí  ve čtvrtek 12.5.

– sraz ve 12:30 hod.

6. obnovení bufetu

7. letní kino – pátek 17.6. ve 21:30 hod. u školy

kdo má zájem, může dát návrh názvu filmu do kapsy Čápat před sborovnou

8. volby do žák. parlamentu – v závěru školního roku 4.-8. třída (2 volení zástupci), žáci 4. třídy se mohou přijít na zasedání podívat (čtvrtek 13:30 – 14:15 hod.)

ÚKOLY:

a)   pro Čápata

1. Konference Mariánskolázeňska 30.5.2022  – návrhy: jakým způsobem a co prezentovat?

2. Hrací prvky na I. stupeň

–       Seznam s hračkami – Natka, Róza

3. Kladská – návrh termínu, upřesnění počtu – Maruš

4. Olympiáda Mariánskolázeňska – připomenout v září – Róza, Maru

6. obnovení bufetu  – za jakých podmínek je to možnéTýna, Markét

7. letní kino – oslovit spolužáky, jestli by s pořádáním pomohli + 8., 9. tř. – Anička, Maruška

– zajít za paní ředitelkou – Anička, Evička

8. volby do žák. parlamentu – domluvit se s paní ředitelkou, jestli je to možné – ???

9. odměna pro Čápata za práci v žp (výlet?) – přemýšlet do příště

10. prodej výrobků pro radost pro Ukrajinu – návrh nadace k odsouhlasen paní ředitelce

AKTIVITKA:                  Maru, Róza                                VEDENÍ PŘÍŠTĚ:         Anička, Evička

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.