„Valentýnky“

IMG_8900V lednu se Čápata rozhodla oslavit se svými spolužáky svátek sv. Valentýna.

Proto už od středy 12.2.  ladila ve škole valentýnskou atmosféru, nafukovala balónky a vylepovala po škole motivy srdíček. S výzdobou školy jim pomáhali i další žáci školy.

Ve čtvrtek ráno u vchodu do školy rozdávala Čápata zájemcům „valentýnky“, přáníčka ve tvaru srdíček. Každý mohl napsat komukoliv ze školy milý vzkaz označený jménem a třídou adresáta. Vyplněnou valentýnku žáci vhazovali do připravených schránek.

V pátek se Čápata postarala o to, aby se všechny správně označené valentýnky dostaly do rukou těm, kterým byly určeny.
Fotky z akce

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.