Finálový zápas karlovarských Sharks

IMG_9226V sobotu 15.2.2014 bojovali karlovarští sledge hokejisté o mistrovský titul a my byli u toho. Vítězstvím 3:1 potvrdili, že jim titul mistra sledge hokejové ligy právem náleží. Čápata a další žáci naší školy celý zápas v ostrovské aréně nejen viděli, ale na závěr celé akce se mohli s vítězným týmem vyfotit. Děti si zároveň do Žandova odvážely plakáty karlovarských Žraloků. Při besedě, kterou chystáme po paralympiádě v Soči, si je budou moci žáci nechat od hráčů podepsat.
Fotky z 15.2.
V prvním finálovém zápasu, který Sharks odehráli v neděli 2.2., zvítězili na ledě olomouckých Kohoutů 7:2.
Záznam z 1. finálového zápasu

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.