Návštěva školní družiny ze Sadova

I letos se 10 vybraných žáků 1. stupně zúčastní netradiční oslavy dne dětí v sadovské školní družině – sportovních klání, soutěží a přespání v budově školy.
Proto jsme uvítali, když v úterý 29.4. sadovská družina spolu s vychovatelkami, zastupitelem obce a dokonce s jednou z maminek využila pozvání do naší školy.
Protože u nás byli žáci ze Sadova poprvé, nejprve je paní ředitelka provedla budovou školy. Poté, už v prostorách naší školní družiny, si obě skupiny žáků volili další činnost – fotbalový zápas , návštěvu lanového centra nebo vyrábění malé čarodějnice. Rychlejší z žáků stihli i dvě stanoviště. Naši malí fotbalisté týmu ze Sadova podlehli, ale do příštího setkání určitě formu vyladíme :).
A pak už jsme se všichni přesunuli k ohništi, opékali buřty, připojili se k reji čarodějnic nebo je jen z prolézaček sledovali. Celé odpoledne jsme si všichni příjemně užili a nezklamalo ani objednané slunečné počasí.
Foto z akce

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.