Škaredá středa u čtvrťáků

IMG_20220413_104939Den bez aktovek se u čtvrťáků setkal s velkým nadšením. První dvě hodiny jsme jsme věnovali netradiční výtvarné výchově, která se tentokráte odehrála ve školní kuchyňce. Místo plátna jsme měli těsto, barvy a štětce nahradila zelenina. Vystihnout tématiku jarní louky se oběma skupinám velmi povedlo. Výsledný výtvor nejen skvěle vypadal, ale i chutnal. Po vydatné svačině jsme se vydali na žandovskou stopovačku, při níž žáci plnili úkoly z oblastí českého jazyka, matematiky i přírodovědy, pozorovali jsme vlaky i probouzející se jarní přírodu, s radostí jsme vyzkoušeli sílu ozvěny pod železničním mostem. Odměnou za splněné úkoly byla nadílka od velikonočního zajíčka. Po návratu do školy nám zbyl čas i na tanec, kterým jsme letošní Škaredou středu zakončili. Byl to parádní den, během kterého nás ani nenapadlo se na někoho zamračit.

fota

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.